Telefon
WhatsApp
İMANI CEBİNDE OLANLAR!
arakan

Çok uzun bir aradan sonra yine yeniden diyerek sizlerle buluşabilmenin mutluluğu içerisindeyim. Pandemiydi, iş yüküydü birazda üşengeçlikti derken yorumlarımızı yazılarımızı geciktirir olduk.

Malumunuz gündem yoğun. Ekonomide ki yalnızca ülkemizi değil dünyayı alabora eden gelişmelerden tutunda dört bir yanımızda zuhur eden savaş tamtamları her ne kadar bizleri huzursuz etse de güçlü bir devletin milleti olmanın rahatlığıyla devlet aklının her daim en doğrusunu yapacağına güven besleyebiliyoruz.

Oysa yirmi yıl öncesine kadar bu kadar rahat olamıyor. Diplomasi masalarında menü de paylaşılmaya çalışılan bir ülkeydik.

Menüde olmaktan kurtulup şimdilerde masalar kuran yalnızca orta doğuda değil Afrika’nın her noktasında varlığını gösteren ekonomide süper ligde ilk on arasında yer alabilmeyi başaran bir ülkenin ahfadı olmanın gururu içindeyiz.

Tüm bu yazdıklarımı ütopik düşünce olarak görebilirsiniz.

Fakat realitenin tam ortasındayız. Türkiye, kabul etseniz de etmeseniz de yirmi yılda yüz yıllık bir ilerlemenin başarısına erişmiştir. Son aylarda vuku bulan ve tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik sıkıntılardan en az zararla çıkmaya çalışan devletimizin yanında olup yirmi yıllık emekleri görmezden gelerek hareket etmemek gerektiğini hatırlatmak isterim. Zira bu ülkenin kızıl elmasına ulaşabilmek, İslam davası için mücadele etmenin yolunun sabırdan geçtiğini ve milli bir mücadele vermekle mümkün olduğunu da unutmamalıyız.

Bir Tescil Web Tasarım

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

deniz2

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Reklam

aziziye1

Erzurum Nöbetçi Eczaneler

Erzurum/-
- Eczanesi
-
-


Erzurum/-
- Eczanesi
-
-


Erzurum/-
- Eczanesi
-
-


Erzurum/-
- Eczanesi
-
-


Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği